Menu
Your Cart

HakkımızdaArma Pazarlama, Üretim araçlarında son teknoloji ve en iyi malzemeyi kullanarak ,müşteri beklentilerine uygun özgün renk ve desen ile ürettiği ürünleri etkin pazarlama ağı ile müşteri beğenisine sunarak Müşteri Memnuniyetini sürekli sağlamak hedefindedir.

Çeşitli renk ve desen seçeneği ile her zevke ve bütçeye hitap eden Hamak Home Halıları sizleri bekliyor.İleri teknoloji ile ürettiği yüksek kaliteli ürünlerini siz değerli kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

İş ahlakı, özveri ve disiplini kendisine kılavuz edinen Hamak Home, ürünlerini yer döşemesinin ötesinde dekorasyon aracı olarak görmekte ve kendi bünyesinde bulundurduğu tasarım ekibi ile eşsiz desenleri, modern dokuma teknikleriyle halılara işleyerek, her beğeniye uygun ürünler sunmaktadır.

Ödediği ve ödeyeceği vergilerle devletine ve bölge kalkınmasına katkıda bulunmayı , yatırımlarıyla bölge insanına istihdam sağlamayı , ürettiği kaliteli ve ürün çeşitliliği her yıl artan halılarıyla ,müşteriyi memnun etmeyi temel amaç edinmiş bir şirkettir.

Sektöründe kurumsallaşarak yükselen, tasarım çalışmalarıyla Türkiye'de örnek alınan, globalleşen dünyaya uyum sağlayan, cirosu her geçen yıl artan, sektörde söz sahibi bir firma olacaktır.

Sektörde yenilikleri ve trendleri belirleyen marka!

Misyonumuz: Müşterilerinin hayat tarzını ve ihtiyaçlarını anlayıp onlara özgün tasarımlar sunan; İnovasyon ve AR-GE faaliyetleri ile öne çıkan, Kalite anlayışının, takım ruhunun ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu dinamik bir markadır.

Sadece bugünü değil, geleceği de planlayan bir şirket kültürü oluşturmuş olup, inovasyon ve şirket içi girişimciliği ön plana çıkartarak yeni fikirleri ve projeleri kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerimizi tüm iş ortaklarımız ve bayilerimiz ile paylaşmaktayız.